O nas

Każda chwila jest dobra aby zrobić zdjęcie, bądź film. To od nas zależy co i w jaki sposób zostanie zapamiętane, dlatego fotografia i film niezmiennie od wielu lat pasjonują nas, motywując do rozwoju i szukania coraz to nowych kadrów.

Zajmujemy się filmem i fotografią reklamową, szukając niebanalnych, kreatywnych pomysłów na każdy wykonany przez nas kadr. Specjalizujemy się także w fotografii architektury oraz wnętrz, realizując liczne sesje dla architektów, projektantów wnętrz, obiektów świadczących usługi noclegowe, czy rentierów wynajmujących w długim bądź krótkim terminie.

Uwielbiamy dobre jedzenie, przez co świetnie czujemy się w tematach związanych z gastronomią. Fotografia kulinarna oraz film reklamowy hotelu bądź restauracji stanowi dla nas wyzwanie godne gwiazdki Michelina.

Ciekawość,  nieustający głód rozwoju, chęć tworzenia i doskonalenia się sprawia, że każde kolejne zlecenie jest jeszcze doskonalsze, a nabyte doświadczenie daje naszym Klientom poczucie dbałości o każdy detal w powierzonych nam zadaniach.

Zawsze staramy się wznieść na wyżyny, dlatego też naszym Klientom oferujemy fotografię oraz film z powietrza, gwarantując jednocześnie przestrzeganie obowiązujących norm i przepisów.

Uwielbiamy reportaż, dzięki czemu tak dobrze czujemy się na eventach, relacjonując imprezy firmowe, sportowe bądź wydarzenia kulturalno-społeczne.

Jesteśmy THE FAITH, wierzymy w siłę opowiadania historii!